Valitse maa

Muut kontaktit

Pääkonttori Myynti ja Konsultointi Markkinointi

Yhteystiedot

Pääkonttori

Graphic Concrete Oy

Postiosoite:
Porkkalankatu 11 H 11
00180 Helsinki

Käyntiosoite:
Tallberginkatu 9
00180 Helsinki

Puh.: +358 9 68420092
Faksi: +358 9 68420091
info@graphicconcrete.com
Twitter: @GraphicConcrete

John Alberti

Australia, New Zealand

Reid Construction Systems
John Alberti
+61 1300 780 250
jalberti@reid.com.au

Philippe Gay

Belgium

CHRYSO
Philippe Gay
+33 (0)6 87 76 06 71
philippe.gay@chryso.com

Hanne Højgaard Sørensen

Architect Cand. Arch., Project Developer
Denmark, Norway

Hanne Højgaard Sørensen
+45 22 45 29 89
hanne.hoejgaard@graphicconcrete.com

Lena Weckström

Consulting Architect
Finland, Estonia, Spain

Lena Weckström
+358 40 869 7805
lena.weckstrom@graphicconcrete.com

Sylvie Boulocher

France

CHRYSO France
Sylvie Boulocher
+33 (0)6 15 22 29 61
sylvie.boulocher@wanadoo.fr

AJ M. Maarouf

GCC (Gulf Cooperation Council), Jordan, Lebanon

Versatile Business Development Company
AJ M. Maarouf
+971 55 5999 333
aj@versatile.ae

Marianna Budini

Project Responsible
Italy

Marianna Budini
+39 331 721 4845
marianna.budini@graphicconcrete.com

Lyuta Tanaka

Japan

BEVEL Corporation
Lyuta Tanaka
+81 90 6304 8899
gc@bevel.co.jp

Marina Yurova

Russia

HeroCrete
Marina Yurova
+7 916 434-74-47
yurova@herocrete.ru

Göran Andréasson

Project Responsible Expert
Sweden, Norway

Göran Andréasson
+46 (0)735 28 80 28
goran.andreasson@graphicconcrete.com

Steven Gelderman

The Netherlands

NOE-Betonvormgeving b.v.
Steven Gelderman
+31 183 569 891
gm@noe.nl

Ender Karakoç

Turkey

DNS-GB Ltd. Şti.
Ender Karakoç
+90 533 667 3806
ext-ender.karakoc@graphicconcrete.com

Tim Brookfield

United Kingdom

CHRYSO UK Ltd
Tim Brookfield
+44(0)7860 928049
tim.brookfield@chryso.com

Tiia-Lila Vuylsteke

Brand and Communications Manager

Tiia-Lila Vuylsteke
+358 40 508 8665
tiia-lila.vuylsteke@graphicconcrete.com

Teemu  Kesävaara

Export Director

Teemu Kesävaara
+358 40 841 2366
teemu.kesavaara@graphicconcrete.com

Kimmo Knaapila

Managing Director

Kimmo Knaapila
+358 40 747 7622
kimmo.knaapila@graphicconcrete.com

Annika Järvinen

Marketing Assistant

Annika Järvinen
+358 40 1722 669
annika.jarvinen@graphicconcrete.com

Katja Berglund

Project Architect (on maternity leave)

Katja Berglund
+358 40 1522 703
katja.berglund@graphicconcrete.com

Susanna Jakobsson

Production Coordinator

Susanna Jakobsson
+358 44 070 7411
susanna.jakobsson@graphicconcrete.com

Veli-Pekka Rydenfelt

Technology & Quality Manager

Veli-Pekka Rydenfelt
+358 40 411 3390
veli-pekka.rydenfelt@graphicconcrete.com