Yhteystiedot

Valitse maa

Muut kontaktit

Pääkonttori Myynti ja Konsultointi Markkinointi

Yhteystiedot

Pääkonttori

Graphic Concrete Oy

Postiosoite:
Porkkalankatu 11 H 11
00180 Helsinki

Käyntiosoite:
Tallberginkatu 9
00180 Helsinki

Puh.: +358 9 68420092
Faksi: +358 9 68420091
info@graphicconcrete.com
Twitter: @GraphicConcrete

Kimmo Knaapila

Managing Director
Other countries in Asia, Africa, South America

Kimmo Knaapila
+358 40 747 7622
kimmo.knaapila@graphicconcrete.com

Lena Weckström

Consulting Architect, Business Development Manager
Denmark, Italy, Spain, Canada, USA

Lena Weckström
+358 40 869 7805
lena.weckstrom@graphicconcrete.com

Göran Andréasson

Project Responsible Expert
Sweden, Norway

Göran Andréasson
+46 (0)735 28 80 28
goran.andreasson@graphicconcrete.com

Linda Hirvonen

Project Responsible
Finland, Estonia, Latvia, Lithuania

Linda Hirvonen
+358 40 170 8222
linda.hirvonen@graphicconcrete.com

Claudia El Ahwany

Dipl.-Ing., Project Responsible
Germany

Claudia El Ahwany
+49 15 1 / 20 10 56 74
claudia.el-ahwany@graphicconcrete.com

Katja Berglund

Consulting Architect, Design Service Manager
Other countries in Europe

Katja Berglund
+33 6 66 89 63 50
katja.berglund@graphicconcrete.com

Rusty Williams

Australia, New Zealand

ramsetreid
Rusty Williams
+61 417 398 644
rwilliams@ramsetreid.com

AJ M. Maarouf

Middle East

Versatile Business Development Company
AJ M. Maarouf
+971 55 5999 333
aj@versatile.ae

Sylvie Boulocher

France

CHRYSO France
Sylvie Boulocher
+33 (0)6 15 22 29 61
sylvie.boulocher@wanadoo.fr

Steven Gelderman

The Netherlands

NOE-Betonvormgeving b.v.
Steven Gelderman
+31 183 569 891
gm@noe.nl

Marina Belova

Russia

HeroCrete
Marina Belova
+7 916 434-74-47
belova@herocrete.ru

Lyuta Tanaka

Japan

BEVEL Corporation
Lyuta Tanaka
+81 90 6304 8899
gc@bevel.co.jp

Ender Karakoç

Turkey

DNS-GB Ltd. Şti.
Ender Karakoç
+90 533 667 3806
ext-ender.karakoc@graphicconcrete.com

Tim Brookfield

United Kingdom

CHRYSO UK Ltd
Tim Brookfield
+44(0)7860 928049
tim.brookfield@chryso.com

Annika Järvinen

Brand and Marketing Coordinator

Annika Järvinen
+358 40 1722 669
annika.jarvinen@graphicconcrete.com

Susanna Jakobsson

Production Coordinator

Susanna Jakobsson
+358 44 070 7411
susanna.jakobsson@graphicconcrete.com

Veli-Pekka Rydenfelt

Quality and Technology Manager

Veli-Pekka Rydenfelt
+358 40 411 3390
veli-pekka.rydenfelt@graphicconcrete.com